Muži

Příspěvky

Proti Libici se budou prodávat nové kalendáře

19. 10. 2012

FK Česká Bělá se rozhodla pro své fanoušky udělat plakátový kalendář na rok 2013. Prodávat se bude na domácím zápase proti Libici ve stánku s občerstvením. Cena kalendáře je 40 Kč.

Ve Štokách jsme trestuhodně promarnili vedení

14. 10. 2012

TJ Sokol Štoky B  :  FK ČESKÁ BĚLÁ     2 : 2   ( 0 : 1 )

Branky:  P.Bošacký, J. Fic  -  Marek Pleskač, Martin Pátek

ŽK: 1 : 0,  ČK:  1 : 0

Rozhodčí: Jan Dvořák

Sestava: Rýdl - Polreich (46. Harvalík), Mazánek, L.Sobotka, V.Pleskač - Pátek (60. Hospodka), Klimeš, Zeman, Klement (46.Šumpich)  - L. Souček, M. Pleskač

Celý příspěvek | Rubrika: Muži | Komentářů: 0

Snajpr Roman Zeman sestřelil pěti zásahy Mírovku B

6. 10. 2012

FK ČESKÁ BĚLÁ :  TJ Sokol Mírovka B 7:3

Góly: 10., 52., 74., 75. a 86. Zeman (druhý z PK), 16. a 31. Šumpich - 12. Zacha, 21. Mareš (PK), 44. Benda. Rozhodčí: Duben. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 3:3. Česká Bělá: Rýdl - Polreich (32. V. Pleskač), Hospodka, Pecha, Harvalík - Pátek (46. Sobotka), Klement, Zeman, M. Pleskač - L. Souček, Šumpich (70. Zadina).

V Malči jsme vybojovali důležité body

29. 9. 2012

TJ Sokol Maleč  :  FK ČESKÁ BĚLÁ    1 : 2   ( 1 : 2 )

Branky:  vlastní  -  Roman Zeman, Lukáš Souček

ŽK:   1 : 0

Rozhodčí: Ladislav Culka

Česká Bělá: Rýdl - Polreich (70. Harvalík), Sobotka (55. Hospodka), Mazánek, V. Pleskač - Pátek (46. Šumpich), Klimeš, Zeman, M. Pleskač - Klement, L. Souček.

Česká Bělá si napravila reputaci z Losenice, smetla doma Chotěboř C

23. 9. 2012

FK ČESKÁ BĚLÁ - FC CHOTĚBOŘ C  4:1

Góly: 52. Zeman, 53. Klimeš, 87. Pátek, 89. Šumpich - 34. Haltuf (PK). Rozhodčí: Venc - Bouda, Jan Dvořák.   ŽK: 1:1. ČK: 0:1. Poločas: 0:1. Diváci: 80. Česká Bělá: Rýdl - Polreich (75. V. Pleskač), Sobotka (78. Hospodka), Mazánek, Pecha - Pátek (81. Harvalík), Zeman, Klimeš, M. Pleskač - Šumpich, Klement.

Celý příspěvek | Rubrika: Muži | Komentářů: 2

Česká Bělá dostala v Losenici zaslouženou facku

17. 9. 2012

TJ Velká Losenice - FK Česká Bělá 3:0

Góly: Rosecký, Moravec, Králíček. Rozhodčí: Kutil. Poločas: 2:0. ŽK 2:1 Diváci: 100. FK Česká Bělá: Rýdl - Polreich (75. J. Benc), Pecha, Mazánek, V. Pleskač (46. Hospodka) - Pátek (46. M. Pleskač), Klimeš, Zeman, Klement - Šumpich, Sobotka.

V Bělé se čepovala historická desítka

8. 9. 2012

FK ČESKÁ BĚLÁ  :  TJ Sokol Rozsochatec 10 : 2

Góly: L. Souček 3, Sobotka 3, Šumpich 2, Polreich, J. Benc - Dundáček, Venc. Rozhodčí: Dvořák. Poločas: 5:2. Diváci: 120. Česká Bělá: Rýdl - Polreich, Hospodka, Mazánek, Harvalík (46. Pecha) - Pátek (69. J. Benc), Klimeš, Sobotka, Klement - L. Souček, Šumpich (46. M. Pleskač).

Druhý poločas ve Vísce přinesl radikální obrat

2. 9. 2012

TJ Sokol Víska :  FK ČESKÁ BĚLÁ     1 : 6

Góly: Krupička -  Zeman 3, Lukáš Souček 2, Polreich. Rozhodčí: Kutil. ŽK: 0:2. Poločas: 1:0. Diváci: 50. Česká Bělá: Rýdl - Polreich, Sobotka, Mazánek (70. D. Kubát) - Pátek (70. Harvalík), Klimeš, Zeman, Klement - M. Pleskač (32. Hospodka), L. Souček, Šumpich.

Jednoznačná pouťová výhra nad Dlouhou Vsí

25. 8. 2012

FK ČESKÁ BĚLÁ : TJ Dlouhá Ves B      6 : 1

Góly:  Martin Šumpich 2, Lukáš Souček 2, Roman Zeman, Zdeněk Rýdl (PK) - Čapek  (PK). Rozhodčí: Bouda. ŽK: 0:2. Poločas: 4:0. Diváci: 100. Česká Bělá: Rýdl - Polreich, Mazánek, Sobotka, Harvalík (46. Hospodka) - Šumpich (46. Benc), Klimeš, Zeman (70. Kubát) - Souček, M. Pleskač.