Sestava: Kytka - Polreich (57. Chlubný), P. Souček, Kreidl - Pleskač (69. Lébl), Klimeš, Běhounek, M. Souček - Benc, Kubát (57. Rakušan), L. Souček.
Branky: 73. Bláha, 83. Dvořák - 32. Kubát, 45. (PK) a 53. L. Souček, 60. Benc, 84. Rakušan
Rozhodčí: Bošacký - Drdla, Fidler (laici)
Diváci: 80

V Mírovce kde se nám příliš výsledkově nedařilo jsme odehráli třičtvrtě zápasu velmi kvalitně. Nechybělo agresivní pojetí hry s mnoha šancemi. Vše začalo již ve 2. min. kdy Benc střílel v dobré pozici nad. O pět minut později ho napodobil Kubát, který nepotrestal chybný odkop domácího gólmana a netrefil prázdnou branku. V téže minutě neprostřelil brankáře L. Souček, stejně si počínal i o tři minuty později Kubát. Po těchto šancí se snažili vstřelit branku Mírovka, ale dvakrát nás skvělými zákroky podržel Kytka. Ve 26. minutě M. Souček ve své šanci pálil jen do nohou gólmana. Dočkali jsme se ve 32. min., kdy domácí hráč prodloužil pas L. Součka na Kubáta a ten se v tváři v tvář brankáři počínal mázácky a nedal mu šanci - 0:1. v poslední minutě před odchodem do kabin byl faulován v pokutovém území Benc a L. Souček nás poslal do kabin s dvoubrankovým rozdílem - 0:2. Po přestávce se pokračovalo v podobném scénaři. V 53. min. našel Kytka dlouhým výkopem L. Součka a ten zvýšil na - 0:3. Za sedm minut se radoval Benc, který zužitkoval nahrávku L. Součka a bylo to - 0:4. Po této brance přišlo uspokojení hráčů z výsledku a stačili zápas ještě zdramatizovat, kdy domácím povolili během deseti minut snížit na - 2:4. Konečnou podobu výsledku dal Rakušan - 2:5.

"Před zápasem bych samozřejmě tento výsledek bral, ale vzhledem průběhu měl být výsledek ještě výraznější. Co nechápu do teďka je posledních dvacet minut. To co hráči předvedli za stavu 0:4 je k zamyšlení. Tohle samozřejmě bude mít dohru na úterním tréninku kde si toto musíme vyříkat a vyjasnit. Jsem rád, že se nám povedl vstup do soutěže a můžeme se v klidu připravit na "pouťové" utkání s Borovou. kde čekám početnou diváckou kulisu a dobrý fotbal." řekl trenér Petr Veselka