Jdi na obsah Jdi na menu

Áčko utrpělo v bláznivém zápase výhru

27. 4. 2024

Utkání jsem bohužel opět kvůli osobním důvodům neviděl, tak přináším pouze zprostředkovanou informaci.

Na utkání bylo vidět, že se utkávají týmy z konce tabulky. My jsme v prvním poločase byli lepší, přesto jsme hned na začátku inkasovali, když při malé domů zaváhal brankář a potom se jeho odkop odrazil od útočníka domácích do brány. Po čtvrthodině domácí faulovali v rohu vápna a penaltu proměnil Lukáš Souček. Zanedlouho se nám povedla pěkná kombinace a centr Lukáše Chlubného z pravé strany proměnil Tomáš Kohout. Další gól přidal po rohovém kopu Jirky Poláka  debutant v A- týmu Dominik Kopecký. A za chvíli jsme zopakovali podobnou akci jako při druhém góle a po centru Lukáše Chlubného zvyšoval Tomáš Kohout. V tu chvíli to s námi vypadalo velmi dobře. Bohužel ještě do přestávky po chybách brankáře (na 4:2) a stopera (na 4:3) se domácí dotáhli na rozdíl jednoho gólu.

Tento konec poločasu bohužel zanechal v hlavách hráčů stopu a téměř celý druhý poločas jsme se jen bránili.  Ale vzhledem k tomu, že invence domácích nebyla moc velká, tak se nám to téměř až do konce dařilo držet. Ale asi 8 minut před koncem opět chyboval náš brankář a domácí útočník Jiří Janáček svou třetí brankou v zápase vyrovnal. Když už se zdálo, že se body (asi i celkem spravedlivě) rozdělí, popřálo trochu štěstí nám a po centru, který netrefil Luboš Šantrůček se odrazil míč k Honzovi Hečkovi a ten ho taky netrefil moc dobře, přesto nakonec míč skončil v bráně. Na konci zápasu ještě stačil nejlepší střelec domácích Janáček ukázat i svoji horší stránku a zbytečně úmyslně šlápnul na ležícího Adama Doležala, za což po právu vyfasoval červenou kartu.