Jdi na obsah Jdi na menu

Ani se Ždírcem jsme body nezískali

17. 9. 2022

První derby zápas mají za sebou fotbalisté České Bělé, když v domácím prostředí přivítali rezervu ždíreckého Tatranu. Od prvních minut se na těžkém terénu hrálo bojovné utkání, hosté byli na míči častěji a přesněji, ale s jejich pokusy si poradil Šrámek. Na druhé straně se do největší šance řítil Pochtiol, ale místo zakončení volil pomalou přihrávku na v ofsajdu postaveného Štefáčka.
Hned po přestávce se po závaru před brankou prosadil ždírecký Kysilko – 0:1. O chvíli později nepřesný rozhodčí odpískal proti domácím pokutový kop, který Šrámek vyrazil. O vyrovnání se v 77. minutě mohl postarat Štefáček, když ho do šance poslali Matěj Kasal s Kociánem, ale trestuhodně tuto příležitost zahodil.

Trenér Petr Veselka: Jsem velice zklamán z výsledku. Hráčům nemohu vytknout bojovnost, nasazení, vůli, ale pokud nebudeme dávat góly a nepřestaneme dělat individuální chyby, tak vyhrávat nebudeme.