Sestava: Veselka - Polreich, Mazánek, Hospodka, Pecha - Běhounek, Rakušan, Tomovič, M. Souček (60. Pátek) - Benc (75. Klimeš), L. Souček.

Rozhodčí: Vavroušek

Branka: Benc

V tomto utkání jsme si definitivně zavřeli vrátka k postupu. U nejlíp hrajícího sopeře na jaře jsme v prvním poločase vyhořeli na levé straně, kdy jsme nepohlídali rychlé akce soupeře z čehož vytěžil dvoubrankové poločasové vedení a další šance zahodil. Po změně stran jsme byli aktivnější, ale doplácíme na neproměňování šancí. Přesto se nám zásluhou Bence podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Jenže v zápětí jsme inkasovali třetí gól po nedorozumění Veselky s Hospodkou. V závěru zápasu ještě domácí přidali čtvrtou branku - 4:1.

"Těžko se mi zápas hodnotí, protiže zhatil naše cíle. Teď se zaměříme na druhé místo a v klidu sezónu dohrajeme. po sezóně se uvidí co bude dál." zhodnotil zápas trenér Petr Veselka