Poprvé v sezoně jsme padli doma s Malčí

6. 10. 2018

Hned po začátku utkání jsme si vypracovali přímák, který Milda Krejdl posadil na hlavu Kojímu a ten hlavičkoval pouze do golmanovi náruče. V 16. minutě předvedl Sob parádičku, když "zidanovkou" vymazal tři hráče, ale jen na naší půlce. V 26. minutě jsme se dočkali vedoucího gólu, když Šíma našel míčem za obranu Kojího a ten uklízel k tyči 1:0. V 39. minutě hosté odpověděli po rohovém kopu, když Příba málo vyrazila jejich neobsazený hráč střílel po víko. Ale roh nemusel být jelikož Hary zbytečně odkopl na roh, prý měl času "jako svině". V nastaveném čase první půlky dostali hosté možnost rozehrát přímák a následnou střelu Jarda nepochopitelně pustil když to šlo doprosřed nahoru a byla kapku prudší - 1:2

Do druhého poločasu jsme udělali změnu v brance a hned v 50. minutě se Losa musel předvést, když Hary podběhl hlavičku a útočník šel sám na Losu, který vyrazil jeho střelu po zemi na roh. V 62. minutě našel Sob Sukyho, který z boku postupoval sám, ale bohužel měl zakončení na dlouhoiu nohu a gólman vyráží. 64. minuta přinesla pro hosty asi definitivní klid, když se míč po mnoha odrazech dostal k třem volným hráčům. První střelu ještě Losa chytnul, ale na dorážku už byl krátký. Všichni naši obránci mu "fandili" z velkého vápna.  1:3. Naši poslední velkou šanci měl Sob, když hlavičkoval těsně vedle tyče.