Tak jak jsme podzimní část začali, tak jsme ji ukončili. Výhrou 3:0

20. 10. 2012

Fotbalisté České Bělé nastoupili do utkání bez omluveného Zemana a zraněných Sobotky a Marka Pleskače, ale začali jako z partesu. Již v první minutě našel Souček dobře naběhnutého V. Pleskače, který při úniku a pokusu obstřelit hostujicího gólmana Dopitu orazítkoval tyč. V 8. minutě se domácí poprvé radovali. To Mazánek uvolnil na kraji zálohy Pátka, ten po průniku našel Klementa a bylo to 1:0. Následně se hrál vyrovnaný fotbal. Hosté ohrozili dvakrát Rýdla ze dvou trestných kopů, hlavně při tom druhém Rýdl tým podržel. Ve 24. minutě našel Souček při chuti hrajicího Klementa, který upravil na 2:0. Souček, který musel tentokrát nastoupit ve středové řadě se v poslední minutě sám zapsal mezi úspěšné střelce a prakticky rozhodl o osudu tohoto utkání. Po přestávce se utkání spíše dohrávalo z povinnosti. Do dvou největších příležitostí se dostal Vladimír Pleskač, ale ten měl v zápase neskutečnou smůlu. Podruhé v zápase nastřelil tyč a potřetí jeho střelu vyrazil Dopita na rohový kop. Do konce utkání se už na skóre nic nezměnilo a domácí hráči se tak mohli radovat z vítězství a dobře odehraného podzimu.

Hodnocení trenéra Petra Veselky: "Po štocké tragikomedii jsme se chtěli divákům omluvit kvalitním, bojovným výkonem. To se nám myslím povedlo a naše jasné vítězství je zcela zasloužené. Teď si jen přeji, aby se všichni zranění hráči dali do pořádku, odpočali si a byli natěšení na zimní přípravu."