Ve Štokách jsme trestuhodně promarnili vedení

14. 10. 2012

Začátek utkání vyšel hostům, kteří si vypracovali několik gólových příležitostí a Markem Pleskačem se dostali do vedení 0:1. Následně se nechal vyloučit domácí hráč. Po přestávce přišel druhý gól, když L. Souček našel na zadní tyči Pátka a bylo to 0:2. Po této brance fotbalisté České Bělé přestali hrát. Přesto si dvakrát vytvořili situace 4 na 2, které ale špatně vyřešili . V 75. minutě přišel trest od obávaného kanonýra Bošackého - 1:2. Šok přišel pět minut před koncem. Domácím se podařilo i v deseti z trestného kopu vyrovnat na konečných 2:2.

Hodnocení trenéra Petra Veselky: "První poločas nebyl z naší strany špatný. Nedovedu si představit, co se stalo s hráči za stavu 0:2. Nebudu to radši komentovat. Vyříkáme si to mezi sebou a nápravu sjednáme proti Libici."