Jdi na obsah Jdi na menu

A mladší žáci je napodobili

11. 5. 2019

Tak jako u starších žáků, tak ani mladší nebyli v plné sestavě a síle a také nám soupeř půjčil jednoho hráče, takže jsme mohli hrát opravdu v plném počtu.

První poločas jsme začali aktivně, zejména Jirka Škaryd byl velice agilní a snažil se soupeře vysoko napadat. První šanci jsme si vytvořili my, ale Novák střílel nad branku soupeře. A tak udeřili hosté, když útočník posunul míč na nabíhajícího záložníka, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 0:1. I nadále byl soupeř lepší a za chvíli přidal i druhou branku, což ho dostatečně uklidnilo. Poté jsme si vytvořili ještě dvě šance, ale skóre se nezměnilo.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, ale kýžený efekt to nepřineslo. Celý druhý poločas se hrál neurovnaný fotbal a šancí bylo jako šafránu. Jediné ohrožení soupeřovy branky přinesla standardní situace, při které Patrik Mrtka trefil tyč.