Č.B. - Keřkov 3:4 (3:0)

25. 4. 2016

Do prvního jarního domácího zápasu jsme vstupovali v neúplné sestavě, ale na výkonu to v prvním poločase nebylo znát. Asi po deseti minutách jsme se dostali do vedení a chvilku na to dorážel do prázdné branky Adam Vágner. Aby toho d poločasu nebylo málo, tak Toman předvedl individuální akci přes celé hřiště, ze soupeřů si udělal tréninkové kužely a ve finále si dovolil ještě kličku golmanovi a zakončoval do prázdné branky. Poločas jsme vyhráli 3:0

Druhý poločas jsme začali špatně. Po chvíli soupoeř snížil. Kluci přestali hraát(jako by se chodili dívat na chlapi:) ) a soupeř byl náhle na dostřel jednoho golu. Asi v 57 minutě přišlo po chybě našeho golmana dokonce vyrovnání. Aby té smůly nevbyo dost, tak úplně nakonci nám soupeř zasadil poslední ránu.

Na první zápas venku to nebylo špatné utkání, jen jsme měli trochu smůly a také citelně chyběli 4 hráči, z toho 2 za základu. Ale co se dá dělat. Příště hrajeme v Dlouhé Vsi, tak doufám, že aspon tam uděláme pěkný výsledek.